Yakımda Zirveye Ulaşan Meme Coin’den Yeni Proje Haberi!

Kripto uzayının en popüler meme kripto para birimi olan Shiba Inu’nun (SHIB), token’larının sistematik olarak yakılmasını sağlayan resmi yakım portalı SHIB Burn Portal, SHIB token yakım konusunda üç ayda 60 milyar SHIB’e ulaşarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Shiba Inu topluluğu, son üç ayda binlerce ayrı işlemle toplam 748.340 dolar (itibari para fiyat ile) değerinde toplam 60.059.414.306 (60.05 milyar) Shiba Inu yakmayı başardıkları için kutlama yapıyor.

shiba

Shiba Inu Topluluğu her saat “inferno” adreslerine sürekli olarak milyonlarca Shiba Inu jetonu gönderiyor. Aktif olarak SHIB yakımı gerçekleştiren ve Shiba Inu topluluğunu tarafından yakılan SHIB token miktarınının takip edilebileceği bir izleme platformu olan olan Shibburn web sitesi tarafından yapılan son paylaşımda, topluluk son bir saat içinde resmi SHIB Burn Portalı kullanılarak üç ayrı işlemle toplam 155.353.699 (155.35M) SHIB token’ının yakıldığını bildirdi.

Nisan ayında başlatılan SHIB Burn Portal, yakımlar karşılığı Shiba yatırımcılarına ödül vererek SHIB yakımlarını teşvik etmek amacıyla geçtiğimiz aylarda Ryoshi Vision ile iş birliği içinde geliştirilmişti.

Shiba Inu’nun yakım oranı, geçtiğimiz günlerde SHIB ekibinin ‘yakım portalı’ hakkında güncellemeler gerçekleştirmesinden günler sonra 25 temmuzda yaklaşık yüzde 250 artmıştı. Daha önce SHIB ‘yakım portalına’ güç veren Ryoshi Vision, yavaş yakım oranları ve ödül dağıtımında yaşanan sıkıntılar için özür diledi.

Yayınladıkları en son blogda Ryoshi Vision gecikmelerin tüm sorumluluğunu üstlendi ve “hızlı bir yanıt ve çözüm için aktif olarak çalıştıklarını” tweetledi.

Ancak Burn Portal’da çıkan bütün bu sorunlara rağmen yakım oranı 60 milyar dönüm noktasına ulaştı.

Shiba Inu ekibi, FUD’larla mücadele etmek için SHIB Wikipedia konusunda çalışıyor

Yakın tarihli bir açıklamada, Shiba Inu’nun (SHIB) arkasındaki ekibin, projeyle ilgili dolandırıcılıkları, FUD’u ve yanlış bilgileri ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için “SHIB Wikipedia” oluşturmaya çalıştığı bildirildi. Ayrıca ekip, Shibarium Documentation (dokümantasyon) ve Woofpaper v3 üzerinde de ilerleme kaydediyor.

Shiba Inu ekibi, tüm resmi ve onaylanmış SHIB bilgilerinin yanı sıra topluluk katkıda bulunanları ve projelerini içeren “yaşayan bir belge” oluşturmak için çok çalışıyor. Platformda yalnızca resmi ekip üyeleri, belgenin bilgilerini zaman içinde gerektiği gibi güncelleyebilecek, genişletebilecek ve dokümantasyon “SHIB Wikipedia” olarak işlev görecek.

“SHIB Wikipedia”yı yaratmanın amacının, Shiba Inu Ekosisteminin itibarına zarar veren kripto alanındaki dolandırıcılıklarının çoğunu ortadan kaldırmak olduğu iddia ediliyor. Raporlara göre, dokümantasyon yakında toplulukla buluşacak.

SHIB Resmi Savunma Ekibi Alfa’nın bir üyesi olan “Shib Trophias” haberi doğruladı, ayrıca Shibarium Documentation ve Woofpaper v3’ün gelecekteki wiki bölümüne dahil edileceğini de sözlerine ekledi.

“Çalışmalarda birwiki/doc bölümünün yapım aşamasında olduğunu onaylayabilirim. Oldukça iyi görünecek. Shibarium Documentation ve Woofpaper v3 de bunun parçası.”

24 saatlik işlem hacmi 547.746.477 dolar (547.74 milyon dolar) olan Shiba Inu, bir önceki güne göre yüzde 5’in üzerinde bir artışla 0.00001238 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir