Popüler Meme Coin ve Bu 4 Altcoin’e Küresel Destek!

  • Küresel sınır ötesi ödeme ağı Mercuryo, popüler meme kripto para birimi, SEC ile yasal savaş halinde olan XRP’nin de içlerinde bulunduğu 4 altcoin’e destek ekledi.

Küresel bir ödeme ağı olan Mercuryo, Dogecoin (DOGE)XRPFantom (FTM), Circle’ın USDC stabilcoin’i ve Litecoin (LTC) için destek ekledğini duyurdu. Mercuryo, hızlı ve verimli sınır ötesi ödemeler sağlamak için kripto para birimlerini kullanıyor.

Oldukça başarılı bir şekilde ilerleyen girişim, geçtiğimiz Haziran ayında, pan-Avrupa risk sermayesi şirketi Target Global tarafından yönetilen A Serisi finansman turu sırasında 7.5 milyon dolar toplamıştı.

2018 yılında kurulan Mercuryo, Bitfinex, Binance, Trezor, Bithumb ve Trust Wallet gibi firmalarla ortaklıklar kurarak, kripto para birimi endüstrisinde bir ödeme çözümleri ekosistemi oluşturmayı ve böylece dijital varlıkları daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Yine geçen Mayıs ayında şirket, merkezi olmayan borsa toplayıcı 1inch Network ile bir ortaklık imzalayarak, merkezi olmayan finansa bir itibari para atılımını mümkün kılmıştı.

Mercuryo ileriye yönelik adımlar atmaya devam ediyor

Nisan ayında, açık ödeme ağ geçidi Volt ile bir anlaşma imzaladıktan sonra platformuna açık bankacılık ödemelerini dahil eden sektördeki ilk şirketlerden biri olan girişim, böylece daha yüksek işlem hızı ve daha güçlü güvenlik sunuyor.

Mercuryo ayrıca XRP token ile bağlantılı şirket olan Ripple’ın sınır ötesi ödemelerdeki başarısıyla ilgi çektiğini ve protokolün hızlı ve ucuz ödemeleri kolaylaştırmak için kullanıldığını da sözlerine ekledi.

Bu ayın başlarında, platform bünyesine dokuz itibari para birimini (Polonya zlotisi, İsveç kronu, Danimarka kronu, Çek korunası, İsviçre frangı, Avustralya doları, Kanada doları, Hong Kong doları ve Bulgar levası) daha ekledi. Londra ve Tallinn merkezli Mercuryo, Haziran ayında yaptığı bir açıklamada yakında ABD’de yeni bir ofis açacağını ve ülkedeki genişlemesini sürdüreceğini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir